صفحه اصلی ثبت آگهی ثبت تقاضادرباره مسکنت راهنما ارتباط با ما قوانین و مقررات

راهنما

در مسکنت بهتر دیده شوید!

مسکنت یک وب گاه اینترنتی با خدماتی گسترده برای تمامی فعالان صنعت ساختمان در کل کشور است . هدف ما به عنوان جامع ترین وب سایت املاک ایران تنها معرفی املاک نیست .

مسکنت با هدف ایجاد مرجعی مطمین با قابلیت دسترسی آسان برای ایجاد ارتباطات موثر بین تمام فعالان این حوزه شکل گرفته است.

تا ضمن صرفه جویی در وقت ،امکان دسترسی سریع و بدون واسطه به هر آنچه در حوزه مسکن را میخواهیم برای خود و دیگران داشته باشیم. شما در این وبسایت خواهید توانست بصورت کاملا رایگان به ثبت نام، ایجاد پروفایل حرفه ای، معرفی شرکت، کالا ، خدمات و املاک خود بپردازید. لذا برای بهتر دیده شدن در منظر طیف وسیع کاربران مسکنت که علاوه بر استفاده از خدمات ممتاز موجود دروب سایت ، جستجوگر نیازمندی های صنفی و حرفه ای خود میباشند، ضروری است تکمیل اطلاعات شغلی مورد نیاز برای ایجاد پروفایل های حرفه ای مشاغل ، معرفی کالا و خدمات و .....توسط تمامی کاربران با جزییات کامل و بصورت کاملا دقیق همراه با بروزرسانی مستمر صورت پذیرد.بدیهی است توجه به این مهم کمک شایانی به ما در جهت انجام این رسالت و معرفی شایسته شما به دیگران خواهد کرد.

علاوه موارد ذکر شده تمامی کاربران با امکاناتی که در جهت ارتقا خدمات مسکنت در پروفایل های آنها تعبیه شده است قادر خواهند بود از بهتر دیده شدن در بخشهای مختلف سایت و شبکه های اجتماعی اطمینان حاصل فرمایند.