صفحه اصلی ثبت آگهی ثبت تقاضادرباره مسکنت راهنما ارتباط با ما قوانین و مقررات

راهنما

چگونه ملک خود را سریعتر واگذار کنیم؟

ثبت آگهی :
تمامی کاربران مسکنت قادر خواهند بود با استفاده از کلید ثبت آگهی نسبت به ثبت اطلاعات املاک و مستغلات خود از قبیل آپارتمان ، خانه ویلایی ، ویلا و باغ ، زمین ، مغازه ، مجتمع های آپارتمانی ، تجاری ،هتل ، هتل آپارتمان ، زمین های کشاورزی و .... اقدام و با مشخص کردن نوع معامله مورد نظرشان اعم از خرید ، فروش ،رهن و اجاره و مشارکت اولین قدم را برای یافتن متقاضیان آن بردارند.

حال آنکه هدف ما در مسکنت چیزی نیست جز کمک به شما برای برداشتن قدم نهایی یعنی یافتن و واگذاری سریع املاک و مستغلات شما با صرف کمترین زمان ممکن

برای تحقق این امر و استفاده از قابلیت های متمایز ما کافیست در زمان ثبت نهایی املاک و مستغلات خود ، یکی از تیپ های 3 و یا تیپ 4 را انتخاب نمایید که ما را قادر خواهد ساخت تا اطلاعات ثبت شده توسط شما را در اختیار متقاضیان واقعی خرید ملکتان و یا مشاوران حرفه ای که بعضا در نزدیکترین فاصله با ملک شما میباشند قرار دهیم.

در این روش دیگر نیاز به صرف وقت و هزینه بالا برای اطلاع رسانی به همه برای فروش ملکتان نیست چرا که ما از قبل متقاضیان خریدتان را یافته ایم و یا به کمک کارشناسان حرفه ای آن را در کمترین زمان ممکن خواهیم یافت و از طریق شماره تلفن همراه ثبت شده توسط شما ، به اطلاعتان میرسانیم.

کاربران محترم دقت نمایند تکمیل دقیق و کامل اطلاعات مورد درخواست در فرم های ثبت آگهی یکی از تاثیر گذارترین موارد در جذب متقاضیان خرید میباشد ،لذا خواهشمندیم تمامی فرم ها و اطلاعات مورد درخواست را با دقت و حوصله تکمیل فرمایید.


چگونه ملک مورد نظرمان را سریعتر بیابیم؟

ثبت تقاضا :
تمامی کاربران و متقاضیان املاک که دریافتن ملک مورد نظرشان تاکنون به نتیجه دلخواه نرسیده اید میتواند با کمک سیستم گوش بزنگ و ثبت تقاضا تعبیه شده در وب سایت مسکنت در کمترین زمان به نتیجه مطلوب برسند.

ما در مسکنت با دارا بودن وب سایتی کاملا هوشمند شما را دریافتن هدفتان و صرف جویی در وقت و هزینه بصورت رایگان یاری میدهیم.

برای این امر کافیست از طریق دکمه ثبت تقاضا یا دکمه گوش بزنگ ضمن ثبت شماره تلفن همراه و ایمیل خود (برای کاربرانی که در مسکنت ایجاد پروفایل نکرده اند)مطابق روش زیر عمل نمایید.

ابتدا نوع تقاضای مورد درخواست اعم از خرید، فروش ،رهن و اجاره و یا مشارکت در ساخت و همچنین نوع ملک مورد نیاز که شامل آپارتمان ، خانه ویلایی ، ویلا و باغ ، زمین ، مغازه ، مجتمع های آپارتمانی ، تجاری ،هتل ، هتل آپارتمان ، زمین های کشاورزی و .... را در فرم های موجود ثبت و با تعیین محدوده جغرافیایی مورد علاقه تان ( حداکثر چهار منطقه یا محله شهری ) و تعیین حدود قیمت و متراژ ملک مورد درخواستتان اولین قدم را در یافتن ملک مورد نظرتان بردارید.

از این پس مسکنت با دارا بودن بزرگترین بانک اطلاعات املاک کشور بصورت کاملا هوشمند تمامی املاک ثبت شده موجود و املاکی که از این پس ثبت میشوند را با درخواست شما تطبیق داده و بهترین موارد را روزانه از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رساند.