صفحه اصلی ثبت آگهی ثبت تقاضادرباره مسکنت راهنما ارتباط با ما قوانین و مقررات

راهنما

کسب و کار خودتان را ایجاد کنید

  • آیا شما تمایل به ایجاد کسب و کار برای خودتان را دارید؟
  • آیا شما تمایل به کسب درآمد بالا و پایدار را دارید؟
  • آیا شما امکانات مالی کافی برای تامین مخارج ایجاد کسب وکار مستقل را ندارید؟
  • آیا شما تمایل دارید بعنوان مشاور املاک مستقل فعالیت کنید؟

اگر پاسخ به تمامی پرسش های بالا بلی هست، کافیست مسکنتی بشی.

مسکنت یک وب گاه اینترنتی با خدماتی گسترده برای تمامی فعالان صنعت ساختمان بخصوص مشاورین املاک در کل کشور است. تا ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه ،امکان دسترسی سریع و بدون واسطه به هر آنچه در حوزه مسکن را میخواهید برای خود و دیگران داشته باشید.

برای این منظور در سایت مسکنت برای کاربرانی که تمایل به ایحاد کسب و کار مستقل در زمینه مشاور املاک را دارند، امکانات منحصر بفردی فراهم گردیده است. که به آنها اجازه میدهد تا بصورت کاملامستقل وحرفه ای فعالیت خود را شروع و ادامه دهند .جهت استفاده از این خدمات تنها کافیست در هنگام ثبت نام گزینه مشاور مستقل را برای عنوان شغلی خود انتخاب و ثبت نام کنید. بعد از تایید اکانت توسط مسکنت، شما خواهید توانست با ورود به پروفایلتان فعالیت حرفه ای خود را شروع کنید.

کاربران محترم دقت داشته باشند برای استفاده بهینه از خدمات مسکنت میبایست مطابق دستورالعمل های موجود در پروفایل عمل نمایند. همچنین با توجه به گستردگی کاربران مسکنت و نیازمندیهای شغلی و حرفه ای آنها که در بخش های مختلف وب سایت ارایه شده است .شما با طیف وسیعی از خدمات مواجه خواهید شد که بعضا با استفاده مستمر از سایت بصورت کامل با آن آشنا می شوید. پس اگر تمایل به تغییر سبک کسب و کارتان با بهره گیری از آخرین متدهای موجود در دنیا را دارید همین الان اقدام و در مسکنت ثبت نام کنید.

تا مسکنت هم بصورت آنلاین در تمام لحظات پاسخگویی سوالات و ابهام های شما باشد.