صفحه اصلی ثبت آگهی ثبت تقاضادرباره مسکنت راهنما ارتباط با ما قوانین و مقررات

درباره ما

آشنایی با مسکنت

مسکنت یک وب گاه اینترنتی است با خدماتی گسترده برای تمامی فعالان صنعت ساختمان در کل کشور، که در آن تمامی کاربران اعم از جستجوگران املاک، فروشندگان املاک ، اجاره دهندگان ، سازندگان ، انبوه سازان ، شرکت های ساختمانی،شرکت های مهندسی فروش ، مدیران ، کارشناسان فروش ، دفاتر املاک ، مهندسین و تمامی صاحبان مشاغل مرتبط با صنعت ساختمان و .... میتوانند از امکانات منحصر بفرد آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

لازم به ذکر است که مسکنت مشاور املاک نیست و از طرف هیچ یک از مشاورین املاک سراسر کشور حمایت و پشتیبانی نمی شود. در این وب سایت مشاورین املاک نیز مانند عموم مردم می توانند از تمام امکانات موجود استفاده نمایند.

هدف ما به عنوان جامع ترین وب سایت املاک ایران تنها معرفی املاک نیست ،مسکنت با هدف ایجاد بستری مناسب با قابلیت دسترسی آسان برای ایجاد ارتباطات موثر بین تمام فعالان این حوزه شکل گرفته است. تا ضمن صرفه جویی در وقت ،امکان دسترسی سریع و بدون واسطه به هر آنچه در حوزه مسکن را میخواهیم برای خود و دیگران داشته باشیم. شما در این وبسایت علاوه بر معرفی کالا و خدمات و املاک خود خواهید توانست برای یافتن ملکی که کاملا منطبق با معیارهای مورد نظرتان میباشد نیز اقدام کنید و اطلاعات جامعی نسبت به قیمت ،موقعیت ملک مورد نظر، معابر و سرویس های حمل و نقل عمومی در محدوده این ملک و همچنین جاذبه های دیدنی در محله مورد علاقه تان به دست بیاورید. با توجه به ارتباطات بین المللی قوی ما در اروپا ، آسیا و امریکا ، می توانید ملک مورد نظر خود را در ابعاد بین المللی معرفی و از یافتن مشتری دلخواه خود اطمینان حاصل نمایید.

ما در مسکنت تلاش می کنیم مرجع مناسبی برای شما باشیم تا در هر شهر و محله ملک، کالا و یا خدمات مورد نظر خود را با دقیق ترین جزئیات و واقعی ترین عکس ها بیابید. آنچه ما برای شما در مسکنت فراهم کرده ایم، سطح نوینی از خدمات آنلاین در حوزه املاک است که بی شک تا به حال تجریه آن را نداشته اید. و البته فراموش نکنید؛ فعالیت ما فقط معطوف به شهر تهران نیست و خدمات ما از شمال تا جنوب از شرق تا غرب کشور عزیزمان ایران می باشد.